Birim Sorumlusu

Dr. Esra Bozbay

Dr. Esra Bozbay, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2009 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında ABD’de Temple Üniversitesi, Pennsylvania Üniversitesi, Hollanda ACTA Diş Hekimliği Fakültesi’nde gözlemci öğrenci olarak bulunmuştur.

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda 3 yıllık doktora programının ardından İtalya’da Roma La Sapienza Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’na doktora tezi yapmak üzere kabul edilmiş, Maksillofasiyal Cerrahi alanında doktora eğitimini tamamlamıştır.

2018-2020 yılları arasında Roma Sapienza Üniversitesi’nde Ortognatik Cerrahi ve Temporomandibular Eklem Cerrahisi yan dalında Master of Science yapmıştır.

Ortodontist

Dr. Cemre Geze

Dr. Cemre Geze, Samsun On dokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 5 yıllık lisans eğitimini tamamladı. 2006'da Üniversiteden mezun olduktan sonra Ankara’ da yaklaşık 2 yıl genel diş hekimi olarak çalıştı.

2009 yılında doktora sınavını kazanarak Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalında uzmanlık eğitimine başladı. Doktora yeterlilik sınavını başarıyla geçtikten sonra Amerika’da Tufts Üniversitesi Diş Hekimliği Ortodonti Kliniğinde bulunduğu dönemde farklı tedavi mekanikleri, 3-D görüntüleme ve ileri estetik yaklaşımlar konularında eğitim aldı.

Ortodonti uzmanı olarak meslek hayatıma İstanbul’da devam etmektedir.

F&S KLİNİK

FS Klinic, Avrupa Standartlarında son teknolojik cihazlarla donanımlı, dünyaca bilinen partner markalar ile çalışan üst düzeyde bir kliniktir.
FS Klinik, hasta memnuniyeti ilkesini ön planda tutarak etik kurallar dahilinde çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürmektir.

Kendi branşında uzman hekimleri ile sağlık, fonksiyon ve estetik anlayışını yüz şeklinin altın oranlarını dikkate alarak her kişiye özel bir tedavi imkânı sunmaktadır.

FS Klinik olarak, Kullandığımız yeni nesil teknolojiler sayesinde Diş Hekimliğinin Dünya Standartları Düzeyinde kişiye özel yüz ve gülüş tasarımlarını uygulamaktayız.